• فهرست

  شبکه های اجتماعی ما !
 • تلاش تامین آهن کاوه

  دژکاوه با نام تجاری تلاش و تامین آهن کاوه،عضو وندورلیست ایران کنسرسیومی از فعالان باسابقه در صنعت فولاد است که با تکیه بر توان فنی و تخصصی و سال‌ها تجربه‌ی پیشکسوتان فولاد شاغل در این شرکت‌ها،  در راستای شعار از پی تا کلید مقاطع فولادی، تامین نیاز مشتریان و خرید آگاهانه آن‌ها از بازار فولاد ایران فعالیت می‌کند. با اتکا به پشتوانه سخت افزاری خود نظیر انبار به مساحت ده هزار متر مربع با سالن سرپوشیده، تامین و بازرگانی تمام مقاطع فولادی و تولید انواع تسمه ماشینکاری و ورق برشی با ارائه گواهینامه معتبر جهت تضمین کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی دژکاوه تا لحظه تحویل تلاش دارد تا فضای امنی را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.
  دژ کاوه در طول تمام این سال ها با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و گردآوری متخصصین حوزه های اقتصاد،متالوژی و IT در ایران و آلمان(هامبورگ) تنوانسته کارشناس های متخصصی را برای ارائه خدمات هر چه بهتر را پرورش دهد.
  بالابردن کیفیت خدمات ارئه شده ، امری اتفاقی نیست که یک شبه شکل بگیرد ، برنامه ریزی بلند مدت در مدیریت هدفمند مشتریان و توجه به نیاز و پیشنهادهای مشتریان عزیز توانسته از هلدینگ بزرگ دژکاوه یک مجموعه روبه رشد و قدرتمند بسازد.

  آدرس وبسایت :

  				
  					http://dejkaveh.ir/
  				
  			

  درباره پروژه

  گروه گرافیکی ما در ابتدا طراحی گرافیکی در محیط فیگما تحقیقاتی محیطی درباره برندهای رقیب ، مشتریان و… انجام داده سپس بعد از تایید طرح کارفرما با استفاده از قالب خام وردپرس شروع به انجام پروژه کردیم . همچنین برای این پروژه بنر ها و هویت رنگی سفارشی تهیه شده است 

  همچنین ما برای این گروه برنامه 6 ماه سئو و انجام عملیات سئو رو انجام دادیم